LOFTSLAMPE, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

175488. LOFTSLAMPE, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Stel af messing. Fire lyspunkter med kupler. Højde 57 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 623