BØRNECYKEL, metal, midten af det 20. århundrede.

175435. BØRNECYKEL, metal, midten af det 20. århundrede.

Rødlakeret stål. Længde 72 cm.

Brugsslitage, let plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, let plettet.

Antal besøg: 691