PIANOTRAPPER, 2 stk, rokoko stil, 20. århundrede.

1753640. PIANOTRAPPER, 2 stk, rokoko stil, 20. århundrede.

Broderet polstret sæde. Både aftagelige hynder & med opbevaring bagved, højde ca 58 cm, længde ca 49 cm.

Brugsslitage. Ridser og Kantstødt. Snavs på stoffet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 387