LEGETØJSHESTE med vogn, 20. århundrede.

175323. LEGETØJSHESTE med vogn, 20. århundrede.

Længde 35, bredde 19,5, højde 16,5 cm.

Slitage og skader. En hest mangler et ben. Muligvis senere vogn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 887