CANYAK DOBBELT, 10 stk, Orrefors.

175311. CANYAK DOBBELT, 10 stk, Orrefors.

Maveform. Mærket med gråt mærke med sort rype. Højde ca 12 cm.

1 glas mangler etiket, mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.959