SPISEBORD, Jugend, første fjerdedel af det 20. århundrede.

175238. SPISEBORD, Jugend, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Egetræ. Rektangulær skive. Længde 120 + 52 + 52, bredde 100, højde 78 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 894