HÆNG MED KÆDE, BULGARIEN.

1751891. HÆNG MED KÆDE, BULGARIEN.

18 karat guld med 15 diamanter på i alt ca 0,45 ct, stemplet Bulgari, 2337 Alessandria, Italien. Højde 4 cm, vægt 21,2 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 398