SAFE, Protech, anden halvdel af det 20. århundrede.

1751774. SAFE, Protech, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bakke mærket. Længde ca. 34, bredde 41, højde 48 cm.

Lejlighedsvis Overfladeslitage. Rapport. Mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 623