SPISEGRUPPEN, 9 dele, eg, første fjerdedel af det 20. århundrede.
175165. SPISEGRUPPEN, 9 dele, eg, første fjerdedel af det 20. århundrede.
Bord med rektangulær plade på sammenkoblet bund. Længde med to ekstra skiver 200,-, bredde 75, højde 75 cm.
Stole 4 stk + 4 stk (to forskellige modeller).
Brugsslitage, ridser, ekstra skiver med finerskader. Pletter på puderne.