RYA, Finland, senare hälften av 1950-talet.

1751597. RYA, Finland, senare hälften av 1950-talet.

Ull, ca 155x112 cm.

Smått bruksslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ull, ca 155x112 cm.

Smått bruksslitage.

Antal besøg: 1.834