SEAL og LACKASK, Kina, 20. århundrede.

175119. SEAL og LACKASK, Kina, 20. århundrede.

Højden på forseglingen er 6 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.213