ARNE VODDER, skrivebord, teaktræ, 1960'erne, Sibast, Danmark.

1750924. ARNE VODDER, skrivebord, teaktræ, 1960'erne, Sibast, Danmark.

Højde ca 72, 92x190 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser, stødmærker, nøgle mangler, hul til lås i højre nederste skuffe. Skuffer ikke låst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 72, 92x190 cm.

Antal besøg: 1.608