EN PARTNERE EDWARDIAN MAHOGNY DESK.

1748309. EN PARTNERE EDWARDIAN MAHOGNY DESK.

med forgyldt grøn skiver indsat top, tre skuffer og seks piedestalskuffer modsat tre skuffer med skabe nedenunder, på sokkel og hjul, 152 cm bred x 106 cm dyb x 75 cm høj, med nøgler.

Banket, mærket, ridset og plettet, flækker i toppen, låse udskiftet, restaureret og nypoleret, ujævn farve på steder.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 587