Kommode, 2-boks, poleret birk, barok stil.

174828. Kommode, 2-boks, poleret birk, barok stil.

Længde 110, bredde 55, højde 80 cm.

Pletter og slitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter og slitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 797