SÖREN OLSSON. Portrætbuste, gips, signeret.

17477. SÖREN OLSSON. Portrætbuste, gips, signeret.

Højde 37 cm.

Slitage, ridser.

Kunstner/designer

Sören Olsson (1914–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 37 cm.

Slitage, ridser.

Kunstner/designer

Sören Olsson (1914–2002)

Antal besøg: 1.055