VÆGUR, Diehl, Tyskland, århundredeskiftet 1900.

174748. VÆGUR, Diehl, Tyskland, århundredeskiftet 1900.

Egetræ. Højde 67 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ. Højde 67 cm.

Antal besøg: 862