JULIÁN GRAU SANTOS. Inde.

JULIÁN GRAU SANTOS. Inde.
1746708. JULIÁN GRAU SANTOS. Inde.

Olie på bord. Signeret og dateret 1973 46x38 cm.

I god stand. Forgyldt og malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 488