BENJAMÍN PALENCIA. duer.

BENJAMÍN PALENCIA. duer.
1746622. BENJAMÍN PALENCIA. duer.

Marker tegning på papir.
Signeret og dateret 1969.
33x48 cm.

Let gulnet papir. Forgyldt træramme. Ikke undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Marker tegning på papir.
Signeret og dateret 1969.
33x48 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 403