RING, Efva Attling, "Pencez de moy" sølv 925.

1745083. RING, Efva Attling, "Pencez de moy" sølv 925.

Sølvring fra Efva Attling med teksten "Pencez de moy" på den ene side af ringen, signeret med Efva Attling, stemplet Efva og 925. Omkring størrelse 19.

Brugsslitage og personlig gravering til rådighed. "Miriam 10/12-05".

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.372