Olie på lærred Baseret på originalen lavet omkring 1660 og opbevaret på Meadows Museum i Dallas (inv. MM.72.04) 51,8x44,2 cm.
Fejl, især i marginalerne. Bagside foret med papir og med et stofplaster. Støtte med deformationer, gamle restaureringer og kromatiske reintegrationer. Stel i stuk og forgyldt træ, med små fejl.