LEGETØJSBILER, 11 stk. Dinky Toys Edition Atlas.

174352. LEGETØJSBILER, 11 stk. Dinky Toys Edition Atlas.

Målestok 1/43 Porsche 356A 182 Studebaker Commander 24Y Coupe Alfa Romeo 24J Bmw 1500 1/43 534 63 Simca 9 Aronde 24U Talbot Lago 23H Chevrolet Corvair 1/43 552 1/43 552 1/43 552 1/43 552 1/43 552 555 61.

Mindre slitage og et hjul mangler på Chevrolet Corvair.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.860