SEKRETÆR, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

174036. SEKRETÆR, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

Fineret med birk, jacaranda og elm. Nedklappelig klap med underliggende rum og skuffer. Længde 80, bredde 44, højde 97 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.204