BORD, hvidmalet, Omkring århundredeskiftet 1900.

174018. BORD, hvidmalet, Omkring århundredeskiftet 1900.

Drejet indretning.
Diameter 75, højde 66 cm.

Slitage, mærker, ridser, laktab, revner. Omarbejdet, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Drejet indretning.
Diameter 75, højde 66 cm.

Antal besøg: 476