173793. SPISEGRUPPEN, 5 dele, "Solna", Carl Malmsten, anden halvdel af det 20. århundrede.
Egetræ. Skilt markeret.
Spisebord, rund plade. Diameter 120, højde 75 cm. Tre ekstra 55 cm skiver medfølger. Samlet længde med skiver 285 cm.
Stole, 4 stk.
Brugsslitage, tørret polstring.