Sæt MEDALJER, PINNS og KURIOSA, 20. århundrede.

173692. Sæt MEDALJER, PINNS og KURIOSA, 20. århundrede.

Lommeur, Franklin Mint, Hvidhovedet Havørn af Ted Blaylock. Foldelineal. Barbermaskine. Armbånd. Vedhængene. Ringe. Medaljer. Pind, mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.561