VÆGUR, 2 stk, Gustav Becker, renoveringsobjekt.

1736282. VÆGUR, 2 stk, Gustav Becker, renoveringsobjekt.

Lille vægur, mål ca 64x30x17 cm Stort vægur, mål ca 65x16x37 cm.

Dele mangler, urværk skal efterses, Brugsslitage, våbenskjold mangler på det ene vægur, nøgle medfølger lille vægur, reservedele til lille vægur medfølger, virkede ikke under funktionstest.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 700