TABEL, "Skrivning". 1970'erne.

173517. TABEL, "Skrivning". 1970'erne.

Ramme i birk. Længde 120, bredde 75, højde 46 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.759