ARMAND ROSSANDER. Løg, olie på lærred, signeret A Rossander.

173378. ARMAND ROSSANDER. Løg, olie på lærred, signeret A Rossander.

34x56 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Armand Rossander (1914–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

34x56 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Armand Rossander (1914–1976)

Antal besøg: 1.411