OSKAR BERGMAN. akvarel.

OSKAR BERGMAN. akvarel.
1733685. OSKAR BERGMAN. akvarel.

"Forårssol i skærgården", signeret Oskar Bergman 1943, inskription på verso nr. 39 og titel, akvarel, ca 50 x 35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besøg: 1.115