PABLO PICASSO. EFTER. Uden titel ("Tyre og tyrefægtere").

1733055. PABLO PICASSO. EFTER. Uden titel ("Tyre og tyrefægtere").

Signeret tryk, dateret 1959 og titlen "Pour Jacqueline Reine" på plade 37x27 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 590