BORDBESLAG, glas og metal, 20. århundrede.

173237. BORDBESLAG, glas og metal, 20. århundrede.

Senere omarbejdet petroleum til elektricitet.
Højde 46,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 46,5 cm.

Brugsslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 935