6 stk Kobber, 1: sort 8 stk. Underkopper, (3 stk er 2: sort) 7 stk Tallerkener, 1: sort 2 stk Tallerkener 1: sort 1 stk sukkerskål mangler låg, 1: sort.
Brugsslitage.