CHIFFONJÉ, pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

173074. CHIFFONJÉ, pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

2 delt.
Længde 112, bredde 46, højde 115 cm.

Dele skiftet, bagfælg på inderkasse mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

2 delt.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 552