KARIN PAROW, olie på lærred, signeret o dat 1951.

173028. KARIN PAROW, olie på lærred, signeret o dat 1951.

Vestkystudsigt, 45x38 cm.

Lille reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vestkystudsigt, 45x38 cm.

Lille reparation.

Antal besøg: 1.656