COUCH neo-coco stil, midten af det 20. århundrede.

1729771. COUCH neo-coco stil, midten af det 20. århundrede.

Sofa neo-rokoko stil 1950'erne Højde 105 cm Sædehøjde 43 cm Længde 153 cm Dybde 70 cm.

Aldersrelateret Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret Brugsslitage.

Antal besøg: 393