CHRISTINA FÜRST, sofabord, Kaskad.

1729175. CHRISTINA FÜRST, sofabord, Kaskad.

Udført af Karl Andersson & Söner, model designet i 1992, top fineret i kirsebær, sammenklappelig bund i massiv eg, 1990'erne, mærke mærket under top, højde ca 55, ca 140 x 80 cm.

Brugsspor, mindre mærker, revne på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.092