Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Höörs Auktionshall
Keramik & porcelæn
Europæisk
ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaseret signeret.
1728264. ANDERS OCH BESS WISSLER. KANNA keramik glaseret signeret.
Højde ca 8cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 8cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Höörs Auktionshall
Antal besøg:
1.728