CAROLINE AF UGGLAS. Olie på lærred, signeret.

1727741. CAROLINE AF UGGLAS. Olie på lærred, signeret.

Frugt stilleben. 73 x 100,5 cm.

Udtværer farvetab langs yderkanten.

Kunstner/designer

Caroline Af Ugglas (Født 1972)

Tema

Auctionet fine art sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Tema

Auctionet fine art sale

Antal besøg: 2.754