Mick Jagger, signeret fotografi.

1727461. Mick Jagger, signeret fotografi.

MICK JAGGER - SIGNERT FOTO. Signeret farvefotografi af Mick Jagger (Rolling Stones), ca. 255 x 205 mm. Med et ægthedscertifikat fra Yearsoffun Collectibles.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 653