1727461. Mick Jagger, signeret fotografi.
MICK JAGGER - SIGNERT FOTO. Signeret farvefotografi af Mick Jagger (Rolling Stones), ca. 255 x 205 mm. Med et ægthedscertifikat fra Yearsoffun Collectibles.