SYMASKINE, Husqvarna C-BN.

SYMASKINE, Husqvarna C-BN.
1726309. SYMASKINE, Husqvarna C-BN.

Tasken er ca 53,5 cm bred.

Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.
Slitage fra brug og alder. Lås mangler til låget.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tasken er ca 53,5 cm bred.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 533