LÆNESTOL, "Klav", IKEA, 1970'erne.

1725679. LÆNESTOL, "Klav", IKEA, 1970'erne.

originalt tøj.
Totalhøjde ca 70 cm Total bredde ca 57 cm Sædehøjde ca 40 cm Sædebredde ca 57 cm Sædedybde ca 52 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

originalt tøj.

Antal besøg: 11.798