FONDUEGRYTA, Digsmed, Danmark.

1724848. FONDUEGRYTA, Digsmed, Danmark.

Støbejern og teaktræ. Med brænder. Mærkemærket.
Samlet højde ca 20 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 20 cm.

Antal besøg: 402