TEO ASENSIO. Ingen titel.

TEO ASENSIO. Ingen titel.
1722737. TEO ASENSIO. Ingen titel.

Olie på lærred Signeret og dateret 1975 50x61 cm.

Lille skade. Ramme af malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 349