Kommode, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

172259. Kommode, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

Fire skuffer. Længde 75, bredde 37,5, højde 80 cm.

Brugsslitage. Mærker. Rapport. Der mangler en "metalsko" på et bagben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 687