TORVALD ANDERSEN. olie på lærred.

1721205. TORVALD ANDERSEN. olie på lærred.

Gadefest med mennesker, 52x65 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.596