HENNY JOSEFINE THOMSE. olie på Panel, signeret.

172070. HENNY JOSEFINE THOMSE. olie på Panel, signeret.

Stilleben 48,5 x 68,5 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben 48,5 x 68,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.902