AGUSTÍ PUIG. Ingen titel.

AGUSTÍ PUIG. Ingen titel.
1720344. AGUSTÍ PUIG. Ingen titel.

Blandet teknik på lærred Signeret og dateret 1995 146x146 cm.

Små løsrivelser af billedlaget.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 515