GEORG STOOPENDAAL, olie på lærred, sign.

172021. GEORG STOOPENDAAL, olie på lærred, sign.

Hest med oppasser, 29x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hest med oppasser, 29x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.011