EDITH GEERT. Stilleben. Olie på lærred. Signeret E Geert.

171924. EDITH GEERT. Stilleben. Olie på lærred. Signeret E Geert.

67x97 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

67x97 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.532