Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Halmstads Auktionskammare
Øvrigt
Øvrigt
STRINGBOARD, Bror Bonfils Danmark, midten af det 20. århundrede.
1719221. STRINGBOARD, Bror Bonfils Danmark, midten af det 20. århundrede.
Mål 34x26 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Mål 34x26 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Halmstads Auktionskammare
Antal besøg:
391